logo_caritas

Ośrodek św. Hiacynta i Franciszek

Caritas Archidiecezji Katowickiej

logo_caritas

17/11/14 – Dyskoteka w clubie „Wrotka”

Muzyka wyzwala w każdym z nas pozytywną energię  przez co  mamy szansę chociaż na chwilę oderwać się od otaczającej nas rzeczywistości, która nie zawsze rysuje się w jasnych kolorach. Dlatego też z wielkim entuzjazmem przyjęliśmy wiadomość, że 17 listopada zostaliśmy zaproszeni na imprezę w Radlińskiej wrotkarni, której organizatorem było Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radlińska Przystań”.

Dzięki gościnności gospodarzy mieliśmy okazję po raz pierwszy być w prawdziwej  wrotkarni ale niestety nikt z nas nie odważył jeździć na wrotkach, ponieważ skutki tej jazdy mogłoby być opłakane :). Jednak pomijając ten drobny szczegół zgodnie stwierdziliśmy, że była to najbardziej roztańczona impreza, w której mieliśmy okazję uczestniczyć w ostatnim czasie.

01-12-2014

WTZ Wodzisław Śl.